UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 baner muchy

pogoda

EGO Pudełko SUPER SEAL MAGNETIC BOTTOM

Czytaj więcej...

SUPER SEAL MAGNETIC BOTTOM

Pudełko muchowe to bardzo ważny element wyposażenia wędkarza muchowego. Dobre pudełko na muchy powinno być funkcjonalne, umożliwiać szybki i łatwy dostęp do jego zawartości i być wodoodporne. Nasz nowa propozycja EGO SUPER SEAL to efekt wielu godzin spędzonych nad wodą. 

Postawiliśmy na funkcjonalność, bezpieczeństwo i szybki dostęp.

          Czym wyróżnia się Ego Super Seal od podobnych pudełek dostępnych na rynku. Posiada przede wszystkim, grubą, klejącą się do rantu uszczelkę, która gwarantuje 100-procentową wodoszczelność i zapewnia ochronę naszych cennych much. Ponadto nasz nowe pudełko zostało wyposażone w bardzo solidny i wygodny zamek, którego zamknięcie i otwarcie wymaga minimalnej siły i jest wyjątkowo intuicyjne. Charakterystyczne kliknięcie zamka przy otwarciu i zamknięciu poprawia znacznie komfort użytkowania produktu.

więcej

EGO Przypon koniczny

Czytaj więcej...

Przypon koniczny 7,5 ft / 2,28 m

Najnowszy przypon koniczny, wykonany z żyłki mono i fluorocarbonu. Zwęża się równomiernie na całej długości, bez gwałtownych przewężeń, które posiadają inne, tańsze przypony dostępne na rynku. 7,5 ft / 2,28 m to idealna długość do wędki 9-stopowej i krótszej. Po dowiązaniu około pół-metrowego odcinka żyłki uzyskamy optymalny przypon o długości wędki.

więcej

EGO jig

Czytaj więcej...

We współpracy z najlepszym japońskim producentem haczyków muchowych z Osaki, stworzyliśmy niezwykły program haczyków muchowych. Nasze haczyki wyróżnia bardzo wysoka jakość, odporna i trwała powłoka oraz perfekcyjne ostrze, dostosowane profilem i zbieżnością do modelu i zastosowania.

JIG BSBN

Dzisiaj haków jigowych nie trzeba już nikomu przedstawiać. Nasze haki jigowe zostały wyprodukowane w najlepszej walcowni w Japonii. Haki jigowe EGO to przede wszystki 100-procentowa powtarzalność oraz wysoka jakość i dokładność obróbki.

Bardzo istotną cechą jest wzmocniona powłoka, która chroni nasz hak przed uderzeniami o kamienie i późniejszym rdzewieniem.

Kolor: BLN / bezzadziorowe

więcej

moduł Ryobi Adwenture